O společnosti a obchodním zastoupení v ČR

Vážení obchodní přátelé,

dovolte mi, abych Vám na úvod nejprve krátce představil sebe i naši společnost, ačkoliv mnohým z Vás jistě svoji osobu představovat příliš nemusím, protože se známe z naší předchozí či dosavadní spolupráce.

Jmenuji se Martin Müller a od roku 2008 jsem deset let obchodně zastupoval společnost, která se zabývala mimo jiné hygienou v potravinářských a gastronomických provozech.

Na přelomu let 2018/2019 však nastaly organizační změny, které vedly začátkem roku 2019 až ke konečným změnám v distribuci a nově obchodně zastupuje rakouského výrobce KOTI Kobra GmbH v České republice výhradně společnost KOBRA kartáče s.r.o., která je současně na českém trhu oficiálním distributorem. 

V našem obchodním portfoliu výrobků společnosti KOTI Kobra GmbH je komplexní sortiment potravinářského čistícího programu zn. KOBRA (sortiment pro komplexní sanitaci v potravinářských, gastronomických a farmaceutických provozechsmetáky, kartáče, stěrky, lopatky, špachtle apod.), ale pro ČR nově také profesionální vstupní čistící kartáčové rohože, náhradní kartáčové komponenty pro stroje a zařízení (nabízíme například náhradní kartáče do myček plechů zn. Pragesbauer, kartáče do třídících a čistících linek atd.), kartáčové lišty (lišty do dveří a nábytkářský průmysl), ale i zakázková individuální výroba technických a speciálních kartáčů, vyráběných dle specifického zadání zákazníkem. Možnosti výrobce v oblasti zakázkové výroby kartáčového zboží jsou téměř neomezené, nekonvenční přístup řešení problematiky je pro nás vždy výzvou i motivací.

Jaké výhody Vám nabízíme?

Odborné poradenství 

Máme v oblasti profesionání sanitace mnohaleté, praxí nabyté zkušenosti napříč všemi obory potravinářství, o které se s Vámi rádi podělíme, a s případným výběrem vhodného zboží Vám poradíme. 

Výhodný poměr „cena / kvalita a užitné vlastnosti výrobků“

Na námi nabízený sortiment výrobků i služby se snažíme dívat očima svých zákazníku. Zákaznické zpětné vazby si proto velmi vážíme a vnímáme ji jako příležitost našeho dalšího zlepšování. Věříme, že zásadním ukazatelem výhodnosti nákupu je vzájemný vztah cena / užitné vlastnosti zboží a kvalita nabízených služeb. Naším dlouhodobým cílem je výhodnost tohoto vztahu pro naše zákazníky maximalizovat.

Maximální rychlost dodání zboží a výrobků

Máme vlastní sklad potravinářských čistících pomůcek zn. KOBRA v ČR. Skladovou zásobu zboží neustále optimalizujeme, abychom zajistili rychlé dodávky zboží svým zákazníkům. Díky úzké spolupráci s výrobcem KOTI Kobra GmbH i společné snaze maximálně efektivní distribuce zboží v ČR, zkracujeme termíny dodání objednaného zboží a výrobků na minimum.

Naše cíle jsou dlouhodobé

Našimi hlavními cíli je vytváření dlouhodobých obchodních partnerství založených především na zákaznické spokojenosti, spolehlivosti, vstřícnosti jednání a vzájemné důvěře.

Pokud již máte se zbožím Kobra dobré zkušenosti, věříme, že zachováte sortimentu značky i nadále svou přízeň. Pokud ještě se zbožím Kobra zkušenosti ve vašem provozu nemáte, rádi bychom Vám tímto nabídli nezávaznou konzultaci či osobní informativní schůzku s možnou ukázkou vzorků vhodného sortimentu právě pro váš provoz.

Budeme velmi rádi, když nás v případě jakéhokoliv dotazu k sortimentu, navrhu zlepšení, či Vašeho zájmu o nezávaznou informativní schůzku budete kontaktovat, na termínu možného setkání se určitě dohodneme.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, vynasnažíme se, abyste se sami mohli o vysoké kvalitě a především výhodném poměru ceny/užitné hodnoty produktů výrobce KOTI Kobra GmbH  sami přesvědčit.

 

Ing. Martin Müller

 

& tým společnosti

KOBRA kartáče s.r.o.